';
side-area-logo
Eksperci od dostaw wody polecają!
Woda źródlana Wielka Żywiecka

Wielka Żywiecka to optymalnie zmineralizowana (ok. 130 mg/dm3) woda źródlana, o doskonałych walorach smakowych. Czerpana z samo wypływającego źródła w Sopotni Wielkiej, w centrum Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy korzystne warianty dostaw wody Wielkiej Żywieckiej wraz urządzeniami dozującymi.

Woda butelkowana PET

Jako specjaliści w segmencie wody proponujemy dwa warianty wody mineralnej w butelkach PET o poj. 0,5 l i 1,5 l: Woda Kuracjusz Beskidzki czerpana z ujęcia w Suchej Beskidzkiej o mineralizacji ok. 634 mg/dm3 oraz woda Visegradi z węgierskiej Doliny Lepence o mineralizacji 1300 mg/dm3. Polecamy szczególnie na małe i duże spotkania biznesowe oraz dla pracowników działających w terenie.

szeroki wachlarz produktów w sklepie internetowym
Kawa, syropy, kubki

Chcesz podnieść prestiż firmy? Doceniasz istotę kawy podczas spotkań z potencjalnymi Klientami? Wraz z baristami z katowickiej kawiarni KAFEJ przygotowaliśmy wyselekcjonowane mieszanki kaw dla najbardziej wymagających. Naszą ofertę uzupełniają znane i lubiane kawy Lavazza i Nescafe, syropy Herbapol oraz plastikowe kubki w dwóch odmianach.

Nowy kanał dystrybucji naszych produktów! Kliknij i zamów!
WIELKA ŻYWIECKA - sklep online
Chcesz poznać opinię Klientów na nasz temat? Przedstawiamy Ci kilka
rekomendacji na dowód tego, że współpraca z nami to czysta przyjemność.
testimonial author
Jest to rzetelny partner handlowy, który z należytą starannością wywiązuje się ze swoich zobowiązań zgodnie z ustalonymi terminami i naszymi oczekiwaniami. Dziękujemy za dotychczasową współpracę, która stanowi dobry przykład dwustronnie osiąganych korzysci i gotowi jesteśmy polecić usługi firmy Wielka Żywiecka Sp. z o.o. innym odbiorcom.
Politechnika Śląska
Kanclerz
testimonial author
Przedsiębiorstwo z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. Udostępniany asortyment posiada parametry, które są niezmiernie ważne dla naszych pracowników - niska zawartość wapnia oraz łagodny smak wody. Dostawca jest godny polecenia tym, którzy przy decyzji dotyczącej partnera biznesowego sugerują się terminowością usług.
BGH Polska Sp. z o.o.
Zarząd