';
side-area-logo
Eksperci od dostaw wody polecają!
Woda źródlana Wielka Żywiecka

Wielka Żywiecka to optymalnie zmineralizowana (ok. 130 mg/dm3) woda źródlana, o doskonałych walorach smakowych. Czerpana z samo wypływającego źródła w Sopotni Wielkiej, w centrum Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy korzystne warianty dostaw wody Wielkiej Żywieckiej wraz urządzeniami dozującymi.

Woda butelkowana PET

Jako specjaliści w segmencie wody proponujemy dwa warianty wody mineralnej w butelkach PET o poj. 0,5 l i 1,5 l: Woda Kuracjusz Beskidzki czerpana z ujęcia w Suchej Beskidzkiej o mineralizacji ok. 634 mg/dm3 oraz woda Visegradi z węgierskiej Doliny Lepence o mineralizacji 1300 mg/dm3. Polecamy szczególnie na małe i duże spotkania biznesowe oraz dla pracowników działających w terenie.

szeroki wachlarz produktów w sklepie internetowym
Kawa, syropy, kubki

Chcesz podnieść prestiż firmy? Doceniasz istotę kawy podczas spotkań z potencjalnymi Klientami? Wraz z baristami z katowickiej kawiarni KAFEJ przygotowaliśmy wyselekcjonowane mieszanki kaw dla najbardziej wymagających. Naszą ofertę uzupełniają znane i lubiane kawy Lavazza i Nescafe, syropy Herbapol oraz plastikowe kubki w dwóch odmianach.

Nowy kanał dystrybucji naszych produktów! Kliknij i zamów!
WIELKA ŻYWIECKA - sklep online
01.
Wybierz, czego potrzebujesz
Woda wraz z urządzeniami dozującymi

Zamierzasz spożywać do 4 butelek miesięcznie? Proponujemy Ci wariant ze stałą miesięczną opłatą za usługę, w której otrzymujesz: wodę, dostawę wraz z wniesieniem, bezpłatny serwis urządzenia w razie awarii oraz sanityzację sprzętu co 12 miesięcy. Jeśli zabraknie Ci wody zawsze możesz ją domówić w atrakcyjnej cenie. Drugi wariant to indywidualna wycena usługi i koszty zależne od ilości zakupionej wody – polecamy ją Klientom ze spożyciem pow. 5 butli miesięcznie.

02.
Dopełnij formalności
O systemie Wielka Żywiecka

Umowa zawierana jest na 12 miesięcy, jeśli uznasz że potrzebujesz ją rozszerzyć o nowe urządzenia dajemy Ci taką możliwość. Nasz Przedstawiciel poinformuje Cię o szczegółach. W chwili podpisania umowy zainstalujemy urządzenie w wyznaczonym miejscu.

03.
Ciesz się smakiem WŻ
Regularne dostawy wody do twojej firmy

Dostarczymy Ci oczekiwaną ilość wody w cyklach co dwa lub cztery tygodnie oraz polecimy wybrane produkty dodatkowe. Jeśli z jakiegoś powodu zabraknie Ci wody między dostawami, możesz poprosić o dostawę interwencyjną, którą zrealizujemy w najbliższym możliwym terminie.

Naturalna woda źródlana Wielka Żywiecka to woda, która spełnia niezwykle wysokie standardy jakości. Naturalnie bijące źródło, krystalicznie czysta woda o świetnych parametrach (mineralizacja ok. 140 mg/l) oraz nowoczesna technologia i sprawnie działający system dystrybucji pozwalają nam dostarczać zdrową i smaczną wodę wprost do Państwa domów i miejsc pracy.

Wybierz pakiet korzystny dla Twojej firmy
Oferta pakietowa idealnym rozwiązaniem dla firm
Oferta pakietowa idealnym rozwiązaniem dla firm

Dodatkowe butle wody w stałej cenie 14 zł netto/szt.

Nie znalazłeś nic dla siebie?
Poproś o indywidualną wycenę wypełniając formularz zapytania.
Wypełnij formularz zapytania

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: razem z wodą możemy Ci dostarczyć szeroką gamę produktów dodatkowych znanych i lubianych producentów, takich jak: Lavazza, Herbapol, Kuracjusz Beskidzki czy Visegradi. Nasz kierowca dostarczy Ci pełny asortyment we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach zakupu, będąc naszym Klientem nie ponosisz kosztów dostawy. Dla Twojej wygody otrzymasz jedną zbiorczą fakturę na koniec okresu rozliczeniowego z odroczonym terminem płatności. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty poniżej.

Skorzystaj z wybranych produktów dodatkowych
Syrop herbapol produkt dodatkowy
Produkt dodatkowy kubki transparentne

Do oferowanej wody proponujemy wyśmienity smak polskiej tradycji – syropy Herbapol.

Syrop owocowy Herbapol to smaczna, mocno owocowa propozycja zarówno na upalne dni, jak i chłodne wieczory. Do tego jest łatwy w przygotowaniu – możesz go wykorzystać do przyrządzania zimnych lub gorących napojów z wodą gazowaną lub niegazowaną.
Atrakcyjna kompozycja smakowa bez konserwantów i barwników zawiera zagęszczone soki owocowe. Wysoka jakość oraz wydajność sprawia, że syropy Herbapol królują w polskich domach od pokoleń.

Dostępne w opakowaniach 420ml lub 5l.
Cena produktów uzależniona od ilości zamawianego asortymentu.

Zamów w sklepie online!
Produkty dodatkowe woda PET Kuracjusz Beskidzki
Kuracjusz Beskidzki woda PET produkty dodatkowe

Jako specjaliści w segmencie wody, pragniemy Państwu zaproponować wodę mineralną w butelkach PET o pojemności 0,5 l o 1,5 l, średnio zmineralizowaną o mineralizacji ok. 634 mg/dm3 i wyśmienitym smaku. Woda czerpana jest z ujęcia w Suchej Beskidzkiej.

Sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych: butelki 1,5 l – 6 szt., butelki 0,5 l – 12 szt. lub palety.
Ceny uzależnione od ilości zamawianego asortymentu.

Woda na telefon produkty dodatkowe
Woda PET z dostawą w atrakcyjnej cenie
Kubki transparentne produkty dodatkowe
Produkt dodatkowy kubki transparentne

Praktyczne i uniwersalne kubki PP o pojemności 200ml, transparentne.
Opakowanie zawiera 100 sztuk. Cena produktów uzależniona od ilości zamawianego asortymentu.

Kubki niebieskie produkty dodatkowe
Produkty dodatkowe kubki niebieskie

Elegancki i wygodny przeźroczysty kubek PP w kolorze niebieskim, szczególnie
polecany do napojów gorących. Pojemność 250ml. Opakowanie zawiera 100 sztuk. Cena produktów uzależniona od ilości zamawianego asortymentu.

Zamów w sklepie online!
01.
Zdrowa woda zawsze pod ręką!
Korzyści dostarczamy wodę zawsze na czas

Woda Wielka Zywiecka pochodzi z czystych ekologicznie terenow otuliny Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Pobierana z naturalnie bijacego zrodla i rozlewana w nowoczesnej rozlewni, spelnia rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej.

02.
Ciepłe i zimne napoje bez oczekiwania
Korzyści urządzenia podgrzewające wodę

Urządzenia dozujące posiadają nowoczesny system podgrzewania (95 st. C) i chłodzenia (8 st. C) wody o niewielkim poborze mocy. Dzięki temu mogą Państwo bez zbędnego oczekiwania przygotować gorące i zimne napoje.

03.
Spełnianie wymogów BHP
Korzyści terminowość i częstotliwość dostaw

Zamawiajac wode Wielka Zywiecka spełniasz wymogi Kodeksu Pracy, zwiazane z obowiazkiem zaopatrywania pracownikow fizycznych w wode. Korzystajac z naszych usług nie musisz tez martwic się o stan magazynowy wody w Twojej firmie.

04.
Oszczędność czasu i pieniędzy
Kompleksowość usług Wielka Żywiecka

Zakup wody Wielka Żywiecka w butlach 5 galonowych to już spora oszczędność. Oprócz wody oferujemy bezpłatne, regularne dostawy, bezpłatny serwis, odbiór pustych butli, udostępnianie i sanityzację urządzeń oraz fachowe porady.

05.
Wspierasz Fundację Kardiochirurgii
Wspieramy fundację rozwoju kardiochirurgii

Kupując Wielka Żywiecka wspierasz Fundacje Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. Każdy wypity litr wody Wielkiej Żywieckiej przyczynia się do poprawy Twojego zdrowia oraz budowy Polskiego Sztucznego Serca.

Przekonany (-a)?
Zamów, nie zwlekaj!

Ty cieszysz się smakiem prawdziwie górskiej źródlanej wody.
My zadbamy, aby zawsze smakowała Ci tak samo i nigdy jej nie zabrakło w Twoim domu lub biurze.

Przejdź do sklepu ONLINE!Skontaktuj się z nami!
Woda jest głównym składnikiem ludzkiego ciała. Pij codziennie
około 2l wody, aby zapewnić jej odpowiedni poziom w organizmie.
Chcesz poznać opinię Klientów na nasz temat? Przedstawiamy Ci kilka
rekomendacji na dowód tego, że współpraca z nami to czysta przyjemność.
testimonial author
Przedsiębiorstwo z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. Udostępniany asortyment posiada parametry, które są niezmiernie ważne dla naszych pracowników - niska zawartość wapnia oraz łagodny smak wody. Dostawca jest godny polecenia tym, którzy przy decyzji dotyczącej partnera biznesowego sugerują się terminowością usług.
BGH Polska Sp. z o.o.
Zarząd
testimonial author
Współpraca przebiega zgodnie z umową obejmującą usługi w zakresie dostawy wody źródlanej oraz najmu urządzeń. Firma Wielka Żywiecka Sp. z o.o. rzetelnie wywiązuje się z powierzonych zadań. Wszystkie działania wykonuje profesjonalnie i terminowo. Jakość usług wykonywanych przez firmę spełnia nasze oczekiwania. Firma jest godna polecenia.
Severstal Distribution Sp. z o.o.
Zarząd
Zapytanie ofertowe
Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać indywidualną wycenę.