';
side-area-logo
01.
Zdrowa woda zawsze pod ręką!
Korzyści dostarczamy wodę zawsze na czas

Woda Wielka Zywiecka pochodzi z czystych ekologicznie terenow otuliny Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Pobierana z naturalnie bijacego zrodla i rozlewana w nowoczesnej rozlewni, spelnia rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej.

02.
Ciepłe i zimne napoje bez oczekiwania
Korzyści urządzenia podgrzewające wodę

Urządzenia dozujące posiadają nowoczesny system podgrzewania (95 st. C) i chłodzenia (8 st. C) wody o niewielkim poborze mocy. Dzięki temu mogą Państwo bez zbędnego oczekiwania przygotować gorące i zimne napoje.

03.
Spełnianie wymogów BHP
Korzyści terminowość i częstotliwość dostaw

Zamawiajac wode Wielka Zywiecka spełniasz wymogi Kodeksu Pracy, zwiazane z obowiazkiem zaopatrywania pracownikow fizycznych w wode. Korzystajac z naszych usług nie musisz tez martwic się o stan magazynowy wody w Twojej firmie.

04.
Oszczędność czasu i pieniędzy
Kompleksowość usług Wielka Żywiecka

Zakup wody Wielka Żywiecka w butlach 5 galonowych to już spora oszczędność. Oprócz wody oferujemy bezpłatne, regularne dostawy, bezpłatny serwis, odbiór pustych butli, udostępnianie i sanityzację urządzeń oraz fachowe porady.

05.
Wspierasz Fundację Kardiochirurgii
Wspieramy fundację rozwoju kardiochirurgii

Kupując Wielka Żywiecka wspierasz Fundacje Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. Każdy wypity litr wody Wielkiej Żywieckiej przyczynia się do poprawy Twojego zdrowia oraz budowy Polskiego Sztucznego Serca.

Przekonany (-a)?
Zamów, nie zwlekaj!

Ty cieszysz się smakiem prawdziwie górskiej źródlanej wody.
My zadbamy, aby zawsze smakowała Ci tak samo i nigdy jej nie zabrakło w Twoim domu lub biurze.

Przejdź do sklepu ONLINE!Skontaktuj się z nami!
Woda jest głównym składnikiem ludzkiego ciała. Pij codziennie
około 2l wody, aby zapewnić jej odpowiedni poziom w organizmie.
Chcesz poznać opinię Klientów na nasz temat? Przedstawiamy Ci kilka
rekomendacji na dowód tego, że współpraca z nami to czysta przyjemność.
testimonial author
Przedsiębiorstwo z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. Udostępniany asortyment posiada parametry, które są niezmiernie ważne dla naszych pracowników - niska zawartość wapnia oraz łagodny smak wody. Dostawca jest godny polecenia tym, którzy przy decyzji dotyczącej partnera biznesowego sugerują się terminowością usług.
BGH Polska Sp. z o.o.
Zarząd
testimonial author
Współpraca przebiega zgodnie z umową obejmującą usługi w zakresie dostawy wody źródlanej oraz najmu urządzeń. Firma Wielka Żywiecka Sp. z o.o. rzetelnie wywiązuje się z powierzonych zadań. Wszystkie działania wykonuje profesjonalnie i terminowo. Jakość usług wykonywanych przez firmę spełnia nasze oczekiwania. Firma jest godna polecenia.
Severstal Distribution Sp. z o.o.
Zarząd