';
side-area-logo
Poznaj nasze wartości,
a dowiesz się - jak działamy.
Jakość istotną wartością firmy
Jakość

to ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług, dzięki optymalizacji procesów wewnątrz firmy oraz reagowaniu na potrzeby i sugestie naszych Klientów.

Współpraca jedna z wartości firmy
Współpraca

to tworzenie środowiska opartego o zaufanie, zaangażowanie i wzajemną wymianę doświadczeń pomiędzy naszymi klientami i pracownikami.

Odpowiedzialność wartością którą się kierujemy
Odpowiedzialność

to dbałość o zdrowie naszych klientów oraz stan środowiska w którym żyjemy, w zgodzie z zaspokajaniem potrzeb biznesowych organizacji.

Poznaj naszą misję.
Zobacz, jak działamy społecznie.
Odpowiedzialność jako jedna z wartości firmy
Misja

Naszą misją jest poprawianie jakości życia naszych konsumentów, poprzez zapewnienie im stałego dostępu do czystej i zdrowej wody oraz ciągłe doskonalenie jakości oferowanych produktów i usług.

Zapoznaj się z wartościami WZ
Misja Mecenat Wielkiej Żywieckiej
Mecenat

Firma Wielka Żywiecka Sp. z o.o. producent wody Wielka Żywiecka od kilku lat wspiera przedsięwzięcia o charakterze promującym zdrowy tryb życia. W ostatnim okresie podjęliśmy współpracę z kolejnymi klubami sportowymi oraz organizacjami pożytku publicznego zajmującymi się tematyką zdrowia i szerzenia kultury fizycznej.

Oficjalny sponsor Ruchu Chorzów

W sezonie 2009/2010 byliśmy oficjalnym dostawcą i sponsorem 14-krotnego Mistrza Polski.

Klub Hokejowy Ekstraligi AKUNA NAPRZóD JANóW

W sezonie 2008/2009 i 2009/2010 objęliśmy mecenatem Klub Hokejowy Ekstraligi AKUNA NAPRZóD JANóW. Zapraszamy na spotkania z hokejem na najwyższym poziomie na Katowicki Jantor.

III bieg Powitanie Wiosny w Katowickim Parku 3 Stawy

15 marca 2009 roku odbył się III bieg Powitanie Wiosny w Katowickim Parku 3 Stawy. Objęliśmy naszym mecenatem tę imprezę. Dzięki pomocy Harcerzy z Katowickiego Hufca rozdaliśmy prawie 2000 porcji wody podczas biegu.

Ludowy Klub Sportowy Ciężkowianka Jaworzno

Od roku 2008 wspieramy Ludowy Klub Sportowy „Ciężkowianka” Jaworzno.

Wspieramy poczynania młodych sportowców

Wspieramy poczynania młodych sportowców z Zespołu Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich z Mysłowic. Wierzymy, że warto inwestować w uzdolnione dzieci i młodzież.

Mecenat fundacja rozwoju kardiochirurgii

Kupując Wielką Żywiecką wspierasz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu założoną przez prof. Zbigniewa Religę. Każdy wypity litr wody Wielkiej Żywieckiej przyczynia się do poprawy Twojego zdrowia oraz budowy Polskiego Sztucznego Serca.

pic_teren_dzialania_mapka2
Teren działania

Dostawy do naszych Klientów realizujemy z trzech nowoczesnych Centrów Dystrybucji, zlokalizowanych w Jaworznie, Rudzie Śląskiej i Kielcach. Własna flota pojazdów, wykwalifikowany personel oraz optymalna gospodarka magazynowa gwarantują naszym Klientom punktualność dostaw oraz szybką reakcję na ich potrzeby. Docieramy do Klientów z terenu województw: śląskiego, opolskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Skontaktuj się z nami!

Naturalna górska woda źródlana Wielka Żywiecka to woda, która spełnia niezwykle wysokie standardy jakości. Mamy świadomość, że równie ważna jest jakość obsługi – dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby ją usprawniać reagując i wsłuchując się w głosy naszych Klientów. Na dowód tego, że nasza praca nie idzie na marne, poniżej prezentujemy listy referencyjne. Ufamy, iż przekonają Cię one do nas jako wiarygodnego partnera nie tylko w biznesie.

Poznaj opinie naszych Klientów
Referencje wystawione przez BGH
Referencje otrzymane od Politechniki Śląskiej
Referencje od firmy Severstal
Zapytanie ofertowe
Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać indywidualną wycenę.